Něco o mně..... 

Jmenuji se Monika Zajícová a k nástrojům Access Consciousness jsem se poprvé dostala na podzim roku 2018, kdy jsem zažila svůj první Bars kurz a zjistila, že nic není nemožné, pokud si to opravdu vybereme. Klid, radost a prázdná hlava bez myšlenek, soudu a emocí, úžasný prostor který se otevřel. Možnosti namísto problémů. Ihned jsem věděla, že tohle si vybírám do svého života.

Následující rok jsem si vybírala stále víc, kurzů Faceliftu, tělesné procesy, a v lednu roku 2021 jsem absolvovala pokročilý kurz Foudation, který otevřel úplně nový prostor pro tvorbu. 

Poté vznikly tyto stránky, abych otevřela ty dveře k vědomí, které má každý své, jen jsme si je někde cestou zabouchli a nechtěli se na ně ani podívat. A vůbec to není o tom někoho následovat, ale opravdu si vybírat sama sebe, ptát se a být otázkou v jakékoli situaci.... nejsem tady od toho, abych dávala odpovědi to Vás musím zklamat pokud jste toto očekávali, protože jenom Vy víte co pro Vás funguje :) a společně můžeme tento prostor otevřít.

Co všechno je tady možné pokud by jsme byli a tvořili svojí vlastní realitu?