Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Něco málo o mně..... 

Jmenuji se Monika Zajícová. 

O Access Consciousness jsem se dozvěděla poprvé v roce 2018 a téhož roku jsem si vybrala jít na svůj první Bars Kurz a velmi mě oslovilo jak mi toto sezení doslova vymazalo mozek a dalo prostor k tomu tvořit něco jiného, než jenom problémy a těžkosti ve svém životě, patlat se v nich neskutečně dlouhou dobu a ještě přitom ukazovat na všechny ostatní, že za to můžou místo toho, abych vzala otěže vlastního života do rukou, postavila se k tomu čelem a přestala se stále vymlouvat na to proč věci nejdou a kdo mi je nepřeje. Ano, bohužel a zároveň díky za to, v ten okamžik jsem si musela nalít čistého vína a přiznat si, že vše v životě si tvořím já sama svými úhly pohledu a pokud to tvořím já, jde to také stejně rychle změnit jako jsem to vytvořila. 

Následující roky jsem si vybírala stále více kurzů a více jsem se nořila do prostoru vědomí a toho co je tady vše možné. Začala jsem pracovat na svych úhlech pohledu, zvědomovat si je a postupně mazat a tím jsem začala zvát a zvu stále více lehkosti a radosti do mého života....

 

 

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah